Disko Kralı’nda çok kraldık!

28 Kas

Bir tweet, bir mail, bir anda kendimizi Disko Kralı’nda bulduk önceki gece. Herşey spontane gelişti, bir çift arkadaşımızı (Derya ve Şafak) da çağırıp girdik programa izleyici olarak. Bildiğiniz gibi TV8′e transfer olan Okan Bayülgen yine formatlarını bozmadan devam ediyor. Üniversitedeyken Zaga’ya gitmiştim stüdyo oldukça büyüktü, TV8 epey küçük geldi gözüme ama sevimli ve sıcaktı. Hatta bayağa sıcaktı çünkü Kingo Disco yazısının hemen altında, ampuller sırtımda oturuyordum.

Kamera Okan’ı görüntülediğinde hep arkada biz vardık. Bilmeden en kral yere oturmuşuz. Aslında resmen oturtturulduk, tipimiz iyi diye siz öyle geçin diyip durdu stüdyo amiri. Çok komikti, resmen programı Okanla beraber sunduk, yani programın konuğu gibiydik.

Programı evden izlerken güldüğüm tipler gibi el salladım ekrana, şebeklik yaptım, yalandan güldüm…En sonda olduğumuz için ses çok az geliyordu ama biz yine de çok eğlendik.

Programın konukları da iyiydi, Hüsnü Şenlendirici şenlendirdi, Önder Açıkbaş güldürdü, Tuba Ekinci eğlendirdi, Hepsi fasülyedendi. Tuba Ekinci programın sonunda Okan şarkı söyletmedi diye stüdyoyu terketti. Çok eğlenceliydi.

Programı tvarsivi.com dan bulup izleyebilirsiniz. Uzantılı link veremiyorum hepsi parça pinçik çünkü.

Sevgiler,