Kumaş tutkusu…

13 Haz

El yapımı projeleri hep çok sevdim. Beni tanıyanlar bilir, bir ara rengarenk boncuk ve zincirlerden kolyeler, küpeler yapmaya takmıştım. Ama bunlardan kazanç sağlamak gibi bir niyet içine girmediğimden yaptıklarım eşe, dosta ve kendime hatıra olarak kaldı.

Şimdi birbirinden farklı 2 tip DIY projem var ve artık ticarete de dökmeyi arzu ediyorum. Çok yakında sizlerle de paylaşacağım ama önce  DIY ne demek onu hemen açıklayayım, bu kısaltma terim global olarak kullanılıyor ben de yeni öğrendim. DIY: Do it yourself

Bu DIY projelerimden birini kumaşlarla yapacağım için kumaş araştırmasına başladım. Ve biraz önce çok orijinal bir online marketle karşılaştım. Yüksek kalitede pamuklu kumaş konusunda uzmanlaşmış bu dükkan inanılmaz ilham verici.

Çünkü Volksfaden’ de asıl ilgimi çeken kumaşların çeşitliliğinden ve ürünlerin özgünlüğünden ziyade onları vitrinleme şekli olarak ayrıca bir sanat yapıyor olması. Yani kumaşları sergileme biçimi… Sırf bu yüzden bile olsa girin bakın, her biri bir contemporary art! :)

Kumaş ile yapılacaklar konusunda ufuk açıcı,  gerçekten kumaş tutkusu bu olsa gerek dedirtiyor insana.

Kumaş ile işi olanlara, kumaştan el yapımı projeler yapanlara duyurulur.

Volksfaden

Sevgiler,