Neler oluyor, neler istiyorum?

17 Nis

İlk defa mı bu kadar ayrı kaldık ne? Yeni işlerimiz, hayatımızdaki güzel gelişmeler, bir yandan üzücü hadiseler oldukça yoğun haftalar günler geçiriyoruz bu dönemde. Ama güzel haberlerle geldim bloguma.

İnteraktif hizmetler verdiğimiz yeni kurulan ajansımız redif hızla gelişmekte, her yeni gün teklifler veriyoruz, güzel işler alıyoruz. Böyle giderse yakında çok şık bir ofise de kavuşacağız. O zaman daha keyifli ve eğlenceli çalışacağız. Fakat şimdi biraz kendimize bakmamız lazım, işlerin yoğunluğundan kendimize halen bir site yapamadık, terzi sökük misali…

Kendime yapmak için başladığım incili boncuklu bebe yaka kolyeler haddini aştı, blogumda paylaştıkça sipariş almaya başlamıştım ki artık bu işin bu blog üzerinden gitmeyeceğini anlayıp bebeyaka.com adresini aldım ve eşimin de yardımlarıyla fotoğraflar çekip orada satışa başladım. Bu yüzden de çok mutluyum.

Peki bunlar dışında neler oluyor?

Geçtiğimiz hafta sonu Bursa’daydık, lodos bütün planlarımızı mahvettiyse de biz çok eğlendik. Kardeşim ve eşiyle evde PS’den atariye ne bulduysak oynadık, Şirinler’i 3D izledik, hep beraber yemek yaptık, patlayana kadar yedik. Lodos sesiyle uyuduk:)

14 Nisan babamın doğum günüydü. Ona Bursa’da hep birlikte unutamayacağı bir sürpriz yaptık. En morali bozuk olduğu anda elimizde pastalarla karşısına çıktık kızları ve damatları olarak, tabii iki kat sevindi, canım benim.

Pazar sabahı bulvardaki Leman Kültür‘de muhteşem bir kahvaltı ettik hem de çok ucuza çılgınlar gibi doyduk.

İstanbul’da Duygum’la buluştuk dün, annesiyle doktor kontrolüne gelmişti kuzum. Çok şükür sağlığı iyiye gidiyor ama bunda kendisinin payı çok büyük. Onun enerjisine, gücüne, pozitifliğine bir kez daha hayran kaldım. Onu çok seviyorum Allahım, inşallah çok daha iyi olacak.

Bu arada yaz geliyor derken derken böyle soğuk havalar oluyor ya çok üzülüyorum ben. Dileğim yaz sıcağının içinize gelmesi! Ben enerjimi yeniden kazanmaya çalışıyorum bunun için yazlık alışverişi yapmaya başladım bile;)

Ben neler yapmak istiyorum?

  • Birazdan fırlayıp bebe yakalar için rengarenk kumaşlar ve yeni incik boncuk malzemeler almak istiyorum.
  • Zeki Demirkubuz’un yeni filmi Yeraltı ‘yı izlemek istiyorum.
  • Karpuz yemek ve sandaletlerime atlayıp dere tepe gezmek istiyorum.
  • Bodrum’a gidip balık yemek, salıncakta sallanmak istiyorum.
  • Tiyatro sezonu bitmeden bir kaç oyun izlemek istiyorum.

Aslında anlatacak başka şeyler de var ama sırası henüz gelmedi bence…

Biraz daha merak edin! ;)

Sevgiyle ve güneş ışığıyla kalın…