Yılbaşı Dekorasyonu- Diy

16 Ara

Siz de benim gibi yılbaşı partileriyle, organizasyonlarıyla değil de kırmızılı yeşilli o enerjik yılbaşı ruhuyla ilgileniyorsanız doğru yerdesiniz.

Size harika şeyler buldum. Hem de hepsi evde yapılabilir diy projeler.
Hadi bakalım kolları sıvayıp yapalım, o ruhu hayatımızın her köşesine taşıyalım.

1)Yılbaşı Ağacı

İllaki çam olmak zorunda değil, yaratıcılığınızı konuşturun. Evdeki kumaşlar, kağıtlar, sokaktan toplayacağınız kuru dallar, kozalaklar en güzel malzemeler…

Bu projeyi yapan kişi onu noel takvimi şeklinde kullanıp, külahların üzerine günleri ve içlerine yapacağı notları koymuş. Aynı zamanda her birinin içinde çocuklar için sürpriz oyuncaklar ve şekerlemeler de var, hem büyüklerin hem çocukların bayılacağına eminim.

Detayları burada

 

 

2) Yılbaşı Kapı Süsü

 

Ekolojiyi önemsiyorsanız ve eğer bir şarap mantarı koleksiyonunuz varsa tam sizlik bir proje! Yoksa bu seneki yılbaşında toplayın seneye yaparsınız:))

 

Burada üç ekolojik kapı süsü tasarımı daha var.

 

 

3) Yılbaşı çorabı

Aslında burada bulduğum bu  çorapların bizim kültürümüzde pek de anlamı yok gibi ama ben yine de sempatik buluyorum. Ah bir de hepimizin evinde o şöminelerden olsa da önüne assak böyle değil mi? Belki de bu yılki dileklerimden biri bu olabilir! Burada çok daha güzelleri var ama bu basit ve bildiğimiz bir malzeme diye göstermek istedim.

4) Yılbaşı Süsleri

 

 

Yaşadığımız mekanlarda etrafa biraz renk katmak, minik objeler koymak hepimize iyi geliyor. Bu kozalakları yılbaşı ağacınıza takabileceğiniz gibi geniş bir tabak üzerinde de kullanabilirsiniz.

Bu şirin şeyleri fatoj yapmış, bloguna ve diğer işlerine de bayıldım.

 

 

 

 

Ya bunlara ne demeli, nasıl güzeller değil mi? Etsy’de bulduğum bu dükkandan satın alabilir ya da bakıp ilham alabilirsiniz.

Hepsi bir fikir…Belki aklınızda olanları canlandırmak, belki harekete geçirmek, biraz da cesaretlendirmek için!

Sevgiyle kalın.